GRECJA - denim look F&FWakacyjny total denim look. To połączenie niby proste, ale jednak chodziło za mną długo.
Do Grecji nie wzięłam za dużo ubrań, chociaż pakując się miałam na uwadze to, że będę chciała zrobić zdjęcia na blog. 
Wyspa Samos ma niesamowity klimat, choć na próżno szukać było mi skrzyżowań. Odpowiednia ulica znalazła się jednak na jednym z popołudniowych spacerów po okolicy. Dużo zieleni, jeszcze więcej kotów - to niewiarygodne, ile na jednym metrze kwadratowym można było ich zobaczyć! 
Wszystko w Grecji było idealne. Ulice, ludzie, morze, góry, jedzenie, pogoda. Wybór wakacji na wrzesień był doskonałym pomysłem. Temperatura w dzień dochodziła do 33st. i było zdecydowanie wystarczająco, aby wytrzymać cały dzień nad brzegiem morza lub basenu. Wieczory były również ciepłe, choć zdarzały się lekkie chłodne wiatry od strony brzegu (akurat to mi nie przeszkadzało). Szum morza, szum wiatru i myślami jestem już tam.

Ps1: Pamiętajcie, że na hasło "Style On" dostaniecie 20% rabatu w salonach Perfect Vision na markowe okulary.

Ps2: Na zdjęciach mam zegarek Daniel Wellington. Na hasło "styleon" dostaniecie 15% rabatu. Promocja obowiązuje tylko do końca września.
 

English version:
Another set from my holidays. Total denim look is a combination I've wanted to shoot for a while. The look is not a very complicated one, however, I liked it from the start. Enjoy!


koszula/shirt - F&F (Blue City Warszawa)
spódnica/skirt - F&F (Blue City Warszawa)
buty/shoes - Zara
zegarek/watch - Daniel Wellington (http://www.danielwellington.com/)
okulary/sunglasses - Dior/Perfect Vision


<b></b>
INSTAGRAM