Szara sukienka i buty w stylu birkenstock. Street style.Za każdym razem kiedy robię sesję na bloga, nie ma osoby która nie odwróciłaby się za mną, zachichotała lub też nie dodała swoich trzech groszy. Każdy ma inny gust.
Jednym może się podobać to, co pokazuję, innym nie. Jednak robienie zdjęć na ulicy uważam za fajniejszą sprawę i ciągle szukam nowych ciekawych skrzyżowań (które najwyraźniej stały się kolejnym charakterystycznym akcentem bloga). Pewnie zastanawiacie się, czy jednak nie krępują mnie spojrzenia, komentarze ludzi. Czasami tak, ale ciągle pokonuję swoje słabości i robię to, co lubię najbardziej! 

Dzisiaj ostatnia stylizacja z serii "Akcja Celine" i ostatnia chwila, żeby kupić okulary w promocyjnej cenie. Zapraszam wszystkich do salonu Perfect Vision na Krakowskie Przedmieście.

Zapraszam także do śledzenia mojego konta na INSTAGRAM.      

English version:
Everytime I take photos for the blog I have to be prepared for dealing with all kinds of people. There are all kinds of reactions - from very positive to those quite offesive. Everyone has different taste for fashion. Taking photos in the streets is one of the best parts of blogging and I'm still looking for some nice locations. If you're wondering whether I feel comfortable with all those people looking at me, giggling, pointing me... well, sometimes yes, but I try to overcome it and concentrate on what I like most. Have a nice weekend!

 

                 sukienka - Davvero Boutique, klapki - Zara, torebka - Coccinelle, okulary - Celine/Perfect Vision

<b></b>
INSTAGRAM