Ołówkowa spódnica w prążki. Street style.Robiąc zakupy z klientami często stawiam na obcasy. Wiem, że czeka mnie kilka godzin w galerii handlowej, dlatego nie mogę pozwolić sobie na buty, w których byłoby niewygodnie.
Wiele osób może zarzucić, że w butach na szpilce nigdy nie można czuć się komfortowo. Buty, które mam na sobie pokazywałam kilkakrotnie i na prawdę musicie mi uwierzyć - sprawują się doskonale. Jestem w stanie wytrzymać w nich maraton po sklepach. 
Jakiś czas temu zostałam zaproszona przez F&F na zakupy w C.H. Blue City. Wybrałam dla siebie spódnicę w prążki i zamkiem z tyłu. Myślę, że idealnie wpiszę się w trendy nadchodzącej jesieni.

English version:
As a stylist I always need to look smart, but at the same time I have to take into account that I will have to spend a significant portion of time walking along shopping centres. Many people claim one can never feel comfortable in high-heels for longer than 30 seconds. The heels I'm wearing today have already appeared on the blog and believe me - they are more than just comfortable. I could run a marathon in these (if there was a chocolaterie or Zara at the finish line) . Some time ago I was invited for shopping by F&F. I chose a striped skirt with a long zipper. I believe it's going to be a hot trend this autumn.bluza/sweatshirt - Zara
 spódnica/skirt - F&F
buty/shoes - TopShop
torebka/bag - Michael Kors

<b></b>
INSTAGRAM