Współczesne ABBEY ROAD. Lord Somersby i friendsiePewnie nie ma osoby, która nie słyszałaby o akcji Lorda Somersby. Czas zapomnieć o samotnych #selfie, czas do wspólnych zdjęć ze znajomymi. Cała ta zabawa ma pokazać, że najlepsze chwile spędza się w gronie robiąc sobie tzw. #friendsie.
Róbcie zdjęcia ze znajomymi i oznaczajcie się na Instagram, Facebook, Twitter hastagiem #friendsie oraz #somersby. Dla najlepszych zdjęć Lord Somersbie przewidział atrakcyjne nagrody! Czekajcie i oznaczajcie się - warto.

Nietrudno zauważyć, że zdjęcia na blogu robię na ulicy. Nie mogło być inaczej i małe lokowanie produktu razem z najlepszą Eliz (CookishStylish - nikt nie łączy lepiej jedzenia i mody) oraz najlepszą drugą Martyną, (trzecia najlepsza Kasia niestety nie dojechała, ale pozdrawiam ją gorąco) zrobiłyśmy sesję inspirowaną Abbey Road. Ta sesja odzwierciedla zdecydowanie charakter mojego bloga i nie ukrywam, że były to jedne z fajniejszych zdjęć jakie ostatnio zrobiłam! W grupie siła. Dziękuję dziewczyny.

Wpis powstał przy współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich akceptujących regulamin.

<b></b>
INSTAGRAM