KLAPKI TYPU BIRKENSTOCK. OKULARY MIU MIU.Ostatnio zostałam o to zapytana i pół żartem, pół serio odpowiedziałam, że mogą one przywoływać wspomnienia pielęgniarek ze szpitali lub pań w podeszłym wieku, które niekoniecznie stawiają na modę, a bardziej na wygodę?
Jest to trend, który przyjął się bardziej w zagranicznej modzie. Myślę również, że jest to kwestia zestawienia. Nie zmuszajmy się i nie róbmy nic na siłę. Najważniejsze to czuć się dobrze w tym, co nosimy. 
Niektórzy mogą mówić, że jest to ślepe podążanie za modą. Uwierzcie, że nie założyłabym na siebie tego, co mi się nie podoba. Nie robię niczego na siłę i nie chcę niczego udowadniać za wszelką cenę, ale pokazać wam moje spojrzenie na modę. 
Dzisiaj stawiam na krótkie szorty, jeśli wolicie długie to Kamila, lub Agnieszka pokazują jak bardzo zaprzyjaźniły się z dziurami.

Na zdjęciach mam okulary MIU MIU z salonu Perfect Vision. Na hasło "Style On" dostaniecie 20% rabatu na markowe okulary.

English version:
Why do Birkenstock type shoes raise so much mixed emotions? 
A while ago I was asked about it and not being sure what to say I answered it must be because of the nurses and elderly ladies, who wear them not for aesthetic, but rather for some other reasons . It is one of the trends which finds more supporters abroad than in Poland. Let's not wear whatever's in at the moment. Just follow your gut and be who you are, and not who somebody else (designers, chain stores) wants you to be. I don't force myself to do anything, and I don't have anything to prove to anyone. I just want to show my perspective on fashion. What do you think?
                   marynarka/szorty - Zara, klapki - Pepe Jeans, torebka - Michael Kors, okulary - MIU MIU/Perfect Vision

<b></b>
INSTAGRAM