Idealne rurki Levis i tunika BorskaJakiś czas temu podczas Fashion Week w Łodzi nałożyłam spodnie dżinsowe do szerokiej spódnicy.
Zestaw tak naprawdę powstał wtedy w chwilę. Nie miałam za dużo czasu na jego przygotowanie, a wiedziałam, że nie chcę założyć samej rozkloszowanej spódnicy do szpilek. Postawiłam na dżinsy i myślę, że był to dobry wybór. Wiedziałam, że coś podobnego będę chciała powtórzyć. Padło na tunikę z dużymi kieszeniami BORSKA. Prosto, miejsko, czyli tak jak ostatnio noszę się codziennie

Zapraszam do śledzenia mojego konta na INSTAGRAM.

PS: Na zdjęciach mam okulary Ray Ban z Perfect Vision. Pamiętajcie, że na hasło "Style On" dostaniecie 20% zniżki na wszystkie okulary.

English version:
Some time ago during Fashion Week in Lodz I put on jeans to a large skirt. That set was actually created on the spot, and just for the moment. I didn't have much time to think much about it, but I knew I didn't want to just wear the skirt with heels. That would have been too plain. Today yet another set of this kind of mixing trends. I chose a tunic with large pockets from BORSKA. Simple, urban look for everyday.

Follow me on INSTAGRAM!


spodnie - Levis, tunika - BORSKA, torebka - Michael Kors, buty - Zara, okulary - Perfect Vision

<b></b>
INSTAGRAM