Czarna bokserka idealna na upalne lato. Koncert Gregory Porter.
Jeśli miałabym wybrać ulubiony element mojej garderoby to na pewno byłyby to spodnie lub spódnice.
Często stawiam na proste góry i wolę eksperymentować z dołem (teoretycznie powinno być odwrotnie, bo jestem niską osobą). Jednak w praktyce wygląda to trochę inaczej i lubię zaszaleć. Pokazywałam kilka postów wcześniej zestaw ze szwedami. Dzisiejsze są inne, ale sięgam po nie naprawdę często. Pasują do zwykłej bokserki lub do eleganckiej koszuli. Ja chciałam postawić na bardziej "streetowy look", dlatego założyłam bawełniany top.

Jeszcze trochę z mojej prywaty. Mimo, że od koncertu w Soho Factory minęło już trochę czasu, to emocje nie opadły. Warsaw Jazz Summer Days to najlepsza okazja, żeby przenieść się w soulowo-jazzowy klimat. Gregory Porter to wyjątkowa postać z potężnym i niesamowitym głosem. To, w jaki sposób "kupił" nas wczoraj było poezją. Przeniósł nas w magiczny świat, z którego nie miałam ochoty wyjść. Takich gwiazd nie brakuje na świecie, ale zdecydowanie za mało tak dobrych koncertów w Polsce. Uwielbiam chodzić na koncerty i z tych, które również dobrze wspominam to: Jose James, Katie Melua, Jesse Boykins, czy też ostatnio widziani The Jolly Boys.

Zapraszam do śledzenia mojego konta na INSTAGRAM. 

PS: Na zdjęciach mam okulary DIOR z Perfect Vision. Pamiętajcie, że na hasło "Style On" dostaniecie 20% zniżki na wszystkie okulary.

English version:
If I were to choose one favourite piece of clothing from my wardrobe... I would say "are you kidding me?" and choose at least fifty of them. But seriously, I would definitely pick some pants or a skirt. I often decide on a simple top, experimenting with the bottom part of my look (although I know it should be the other way round, as I'm a short person). A few posts ago I showed you my set with baggy pants. Today ones are completely different, but I love them as much as those old ones. They fit both a boxer shirt as well as an elegant shirt. I wanted to make it more streetstyle, and that's why I put on a cotton top. 
What's up besides fashion in my life? Yesterday I was on a great concert in Soho Factory in Warsaw. Gregory Porter is an exquisite person with even better voice. The way he stole our hearts yesterday was pure poetry. There are plenty stars like him in the world, yet still too few such concerts in Poland. I love going to concerts, and the best I've seen were: Jose James, Katie Melua, Jesse Boykins, or recently seen The Jolly Boys. 

Follow me on INSTAGRAM!  


 spodnie - Zara, top - H&M, buty - Top Shop, torebka - Michael Kors, okulary - Dior

--------------------------------------------------------------

GREGORY PORTER 


<b></b>
INSTAGRAM