Jak nosić szerokie spodnie (szwedy)?Mam kilka par szerokich spodni i moja kolekcja ciągle się powiększa.
Jakiś czas temu pokazywałam wam wersję w total look black [KLIK]. Ciekawe połączenie także u Agi. Tym razem znów klasyka z prostą, delikatną bluzką i szarymi szwedami, które są z Davvero Boutique. Trend bieliźniany jest jednym z tych trendów, który mi osobiście przypadł bardzo do gustu. Dzięki panującym teraz wyprzedażom zaopatrzyłam się w kilka topów. 

Jak nosić szerokie spodnie?
1) Jeśli jesteśmy niskimi osobami, pamiętajmy o założeniu obcasów/szpilek (zawsze to dodatkowe kilka centymetrów i nasza sylwetka wygląda korzystniej).
2) Aby wydłużyć i poprawić proporcje sylwetki wybierzemy te, które mają podwyższoną talię. 
3) Szwedy powinny grać główną rolę w naszym zestawie, dlatego lepiej aby góra była stonowana (jeśli nie jesteście fanami bieliźnianych topów, zwykła biała/czarna bokserka będzie równie dobrym pomysłem). 
4) Szerokie spodnie są idealne również do pracy w której obowiązuje formalny "dress code". Z białą lub błękitną koszulą stworzą na pewno zgrany duet. 
5) Jeśli lubicie bawić się modą i mixować style, to męska dresowa bluza będzie strzałem w dziesiątkę. 
6) Ważna jest także długość spodni. Powinny one delikatnie opadać na buty, które lekko pokazują swój czubek. 

Jeśli macie problemy z dobraniem garderoby do różnych okazji, połączeniem ubrań w spójną całość, bądź nie wiecie jak dobierać ubrania, aby uwydatnić atuty waszej sylwetki zachęcam do skorzystania z usług Dress Up (moich). 

PS: Na zdjęciach mam okulary Ray Ban z Perfect Vision. Pamiętajcie, że na hasło "Style On" dostaniecie 20% zniżki na wszystkie okulary.

English version:
I've got a few pairs of loose trousers, and I have to say that my collection is constantly expanding. Not so very long time ago I showed you my idea for total look with such pants [CLICK HERE]. You can also look at Aga's interesting idea for this piece of clothing. This time my set is based on gray pants (from Davvero Boutique) and a delicate top, which is a hot trend this season. Thanks to current sales I enriched my wardrobe with some of these.

bluzka - H&M, spodnie - Davvero Boutique, torebka/buty - Zara

<b></b>
INSTAGRAM