The Infamous Birkenstock


Nie ukrywam, że inspiruje mnie moda uliczna i uwielbiam przeglądać blogi zagraniczne. Trend na buty typu klapki można zauważyć już niemal wszędzie. Jednak ja chciałam wybrać te, które będą trochę inne, zafascynują mnie kolorem i fasonem, a nie będą zbyt proste.
Tak jak to bywa ze wszystkim trendami, im bardziej stają się popularne tym bardziej ja bywam nimi znudzona. Z obuwiem typu klapki myślę, że będzie inaczej, bo wydaje mi się, że zdecydowana większość jednak jest na "nie". Mam nadzieję, że choć trochę przekonałam was do mojego zestawienia. Nie lubię podążać ślepo za modą, ale lubię łączyć te bardziej modne dodatki, ubrania z tymi już trochę mniej. Jeśli śledzicie mojego bloga od początku to myślę, że zauważyliście jak patrzę na modę i jak interpretuję sezonowe "must have".
Chciałam was również poprosić o głosy w konkursie. Biorę udział w Modowej Bitwie Miast (zakwalifikowałam się do finału, dzięki wyborowi jury). Jeśli podobają się wam moje stylizację to zagłosujcie na mnie KLIK (głosy przez FB mnożą się razy 5). Z góry dziękuję!  


English version:
This is not a secret that street fashion, as well as foreign blogs, inspire me the most. The current trend for birkenstock shoes is becoming omnipresent (not in Poland, though). I decided to choose the ones which would not look so monotonously, and not like average flip-flops. The more a trend becomes popular, the more I get fed up with it. I have a feeling it will be different this time, as the majority of people say "HELL NO" to this trend. I hope I convinced you to my look. I don't like to follow fashion blindly, however, I like to match hot trends with the not so hot ones (or "repulsive", as some of you call it). If you've been following my blog since the beginning you know my perspective on fashion, and how I interpret the hot, seasonal "must haves"

I wanted to ask you for a big favour. Recently I qualified to the national final of a fashion competition. If you like my style please click HERE (on the left from the photo one must click "Głosuj na TAK" button... after doing some simple maths). Thank you for your votes!


 buty - Zara, spodnie - Cubus (dział dziecięcy), marynarka - Berska, top - Cos, torebka - Zara, zegarek - Fossil, okulary - Perfect Vision (Ray Ban)

<b></b>
INSTAGRAM