First Gasp Of Spring Wind


Tym razem czas pokazać wam długi sweter, który mogę teraz spokojnie wykreślić z mojej listy najbliższych zakupów.
Ostatnio również przyniosłam do domu spodnie z Davvero Boutique. Podobne jakiś czas temu pokazywałam tutaj, ale te które mam na sobie zdecydowanie bardziej lubię. Moim zdaniem mają ciekawszy materiał i mam wrażenie, że lepiej leżą. 
Nowe kolekcje wiosenne możemy już podziwiać w sklepach. Pamiętajmy, żeby nie dać się zwariować i nie wymienić nagle całej garderoby. W tym sezonie na pewno jasnoniebieski oraz pudrowy róż, będą dominować w kolorystyce. Ja jednak podchodzę z rozsądkiem i wam też radzę, aby przed zakupem kilkakrotnie zastanowić się czy warto i czy aby na pewno tego potrzebujemy. Nigdy nie nadążymy za nowościami, dlatego umiar i zdrowy rozsądek mile widziany.
 
English version:
It's time to show you my new long cardigan, which I can cross out from my "Things to Buy Before I Die" list. Recently I also brought these new trousers from Davvero Boutique. I have already showed you similar ones, yet I like those much more. Spring-summer collections are available in shops, so I advise you not to go on shopping sprees replacing all your old clothes with the new ones. Light blue and powder pink will be on this season. One can never buy all one wishes, so restrain yourselves, take a deep breath, and think if this or that piece of clothing really is the indispensable one n my wardrobe? Unfortunately I often forget to ask myself this question. What about you?spodnie - Davvero Boutique, bluzka - Zara, sweter - H&M, buty/okulary - TopShop

<b></b>
INSTAGRAM