The Dashing Rabbit

 
Dzisiejsza sesja (oraz dwie kolejne, które już niebawem na blogu) biorą udział w konkursie organizowanym przez Answear & Philips.
Muszę się wam pochwalić, że udało mi się dostać do finału "Bitwa Stylistów", w którym zadanie polegało na stworzeniu trzech sesji ze słuchawkami. Jeśli moje propozycje przypadły wam do gustu, to proszę o głosy TUTAJ. Można głosować codziennie, a dla osoby, która napisze konstruktywny komentarz, czekają słuchawki marki Philips.
W pierwszej sesji, przenosimy się do słodkiego, bardzo klimatycznego miejsca. Restauracja "Pędzący Królik" to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu przy pysznym jedzeniu, jak i miłej aranżacji wnętrza. Pierwszy raz byłam tam z przyjaciółką i wiedziałam, że kiedyś będę chciała zrobić w tym miejscu zdjęcia na bloga. Udało się. Teraz mogę ze spokojem miejscówkę odhaczyć z "wish listy". 

Pomysł na stylizację narodził się bardzo szybko. Kiedy zobaczyłam spódnicę w Priscilla Gallery, wiedziałam, że jest idealna na zbliżającą się Wigilię i sesję konkursową. Połączyłam ją z grubym swetrem oraz szpilkami.
Z tego miejsca chciałam podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tych sesji. Dziękuję za możliwość zrobienia zdjęć w restauracjach, za sprzęt, akcesoria i cierpliwość mojego fotografa!

English version:
Today's post (and following two, which are coming soon) are taking part in a competition organized by Answear. The main sponsor of the event is Philips. I need to brag about qualifying to the finals called "The Battle of Stylists", where one had to create three looks with Philips headphones. If you like my looks, please vote HERE. You can give one vote a day, and for the person who writes a constructive comment the sponsor prepared cool headphones.
In the first photoshoot we move to a wonderful place. Pędzący Królik (The Dashing Rabbit) restaurant is a perfect place to enjoy brilliant food and outstanding interior. Many years ago I went there with my friend and I knew I wanted to make photos there sometime in the future. I made it, and I can cross this spot out from my wishlist. The idea for my look came out of the blue. When I first saw this skirt in Priscilla Gallery I already knew it was perfect for this shoot. I matched it with warm sweater and high-heels.
I would like to thank all those who made all this possible. I'm very grateful for letting us make the photos in this beautiful spot, for equipment, accessories, and... patience of my photographer!


sweter - Mango, spódnica - Priscilla gallery, buty - Zara, słuchawki - Philips   /Answear

<b></b>
INSTAGRAM