Not Really a Wallflower


Od pewnego czasu, gdy wychodzę z domu, nie zapominam o tym, że muszę ubrać się ciepło. Mimo, że temperatura w południe jest znośna, to wieczorem niestety czuć diametralne ochłodzenie.
Ciągle ciężko mi z myślą, że do lata znów bardzo daleko i nie ucieknę od tego, co widzę za oknem. Taka pogoda nie wpływa na mnie pozytywnie. Prawdę mówiąc nie chce mi się robić nic i całymi dniami najchętniej siedziałabym w łóżku objadając się czekoladą. Dzisiejszy zestaw, mam nadzieję, że choć na chwilę przypomni wszystkim o tym, że jeszcze niedawno cieszyliśmy się słońcem i mogłam odsłonić nieco więcej ciała. Ostatnio na moim blogu pojawiają się stylizacje w czerni i na pewno w najbliższym czasie nie odejdę od tego koloru. Postaram się jednak nie zapomnieć również o innych zestawieniach kolorystycznych i pokazać wam siebie w różnych odsłonach.

English version:
Recently when I want to go out I have to remember to dress wisely. Although temperature at noon is bareable, it gets freezing in the evening. I still cannot believe that summer is so far away and I won't be able to avoid the cold season, which indubitably is comming (I sound a bit like that guy from Game of Thrones, don't I?). Such weather doesn't tune me positively. To be honest, I don't feel like doing anything, and I'd rather sit in my bed and munch chocolate. Today's set is to remind everyone that not so long ago we could enjoy the sun, and I could uncover a bit more body. Many of my recent looks were black, and I definitely won't stop wearing this colour. I'll try, however, not to forget about different colour sets, and post more of myself in different, more vivid versions.
 cały zestaw - H&M trend, biżuteria - By Dziubeka, zegarek - Fossil

<b></b>
INSTAGRAM