Multicolour

 

Obiecane zdjęcia z ostatniego wpisu już są.
Sama nie wiem, w którym "kolorze" mi lepiej i dlatego zostawiam was z kilkoma propozycjami. Awangardowe, nowoczesne ławki znajdują się w samym centrum Warszawy. Widać, że cieszą się dużą popularnością, gdyż aby usiąść na nich musiałam poczekać kilka minut.
Jednym z moich ulubionych kolorów jest zdecydowanie szary. Pasuje do wszystkiego i chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Bluzka ze spódnicą wyglądają jak sukienka - efekt był zamierzony. Tym razem pokusiłam się o założenie kapelusza, który był uzupełnieniem bardzo prostej stylizacji. Buty i torebka to stara kolekcja, ale jak widać ciągle wpisują się w bieżące trendy.
Możecie mnie również znaleźć na ModnaUlica.pl, gdzie zostałam poproszona o stworzenie stylizacji na imprezę. Sami zobaczcie co zaproponowałam.

English version:
I haven't got a clue which colour suits me best so I'm leaving you with a few options. One can find those avant-garde, modern benches right in the centre of Warsaw. They are popular, as to make my photos I had to wait several minutes and wait for my turn. One of my favourite colours as far as clothes are concerned is gray. It matches everything and will probably never go off fashion. A top with a skirt give an impression of being a dress - it was made deliberately. This time I also put on a hat, which enlivens the whole look. These Shoes and the bag are as old as the hills, however, as one can see - they easily became an inherent part of my trendy set. You can also find me on Modnaulica.pl, where I was asked to make my set for an evening party. Do you like my idea?
bluzka - H&M divided, spódnica - H&M kids, buty - Zara, kapelusz - Zara, bransoletka - H&M, torebka - Zara

<b></b>
INSTAGRAM