Showroom

Witam Wszystkich!

Pomysł na bloga zrodził się zdecydowanie wcześniej, niż można byłoby przypuszczać, ale brak czasu spowodował, że wszystko przeciągnęło się w czasie. Stworzyłam go, z myślą o tym, żeby w sposób ciekawy (taką mam nadzieję) opisywać co dzieje się u nas w showroomie. Przy okazji, gdyż moda jest moją pasją, będę starała się pisać o niej w dość obiektywny sposób. Jeśli czas mi na to pozwoli, umieszczę przykładowe stylizacje oraz możliwe, że siebie (z góry przepraszam, że zdjęcia nie będą profesjonalne, ale nie mam możliwości robienia innych). Liczę, że będziecie wyrozumiali :).

A teraz tak ogólnie:
Jesteśmy agencją modową, która zajmuje się promowaniem w prasie i telewizji firm z segmentu odzieżowego oraz wprowadzaniem nowych marek na rynek polski. 
Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie marketingu i Public Relations.
Promocja nasza odbywa się w:
  • Prasie i Internecie - w sesjach mody, konkursach i artykułach PR Jako jedyni promujemy Klientów w
  • telewizji - ubieramy aktorów popularnych seriali oraz dziennikarzy i prezenterów wszystkich stacji telewizyjnych
  • filmach fabularnych - prezentujemy kolekcje w najpopularniejszych filmach prezentowanych w kinie oraz zapewniamy Klientom udział w promocji nowych filmów (Testosteron, Tylko mnie kochaj, Nie kłam kochanie, Lejdis)
  • współpracując z Gwiazdami. Promujemy kolekcje ubierając gwiazdy na ważne wydarzenia kulturalne i wystąpienia medialne oraz w sytuacjach codziennych. 
W naszym showroomie występują takie marki jak: Elisabetta Franchi, BGN, Vito Vergelis, LTB, SU, Americanos, Lee Copper, Converse, Maxim, Olimpia, Besta Plusa, Pawo, Rifle, Soda, Wojewodzic, Lolita, Logo, Rebel Forever, Motiv, Via Roma, Ryłko i wiele innych...

Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia Style In Casamoda :)

Nasz showroom:

 .... i ja :) (liczę że Ola i Milena też będą chciały się pokazać, bo bez nich nie istniałby showroom)


<b></b>
INSTAGRAM